Mesut Özakcan’dan AYESOB’e Ziyaret

342 defa okundu , , kategorisinde, 17 Tem 2018 - 10:40 tarihinde yayınlandı
Mesut Özakcan’dan AYESOB’e Ziyaret

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurulda güven tazeleyen Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanlığına seçilen Selahittin Çetindoğan’ı ziyaret etti.

Mayıs ayında gerçekleştirilen ve iki adayın yarıştığı AYESOB 32’inci Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Selahittin Çetindoğan yeniden başkanlığa seçildi. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan da güven tazeleyen Selahittin Çetindoğan’ı makamında ziyaret ederek, bundan sonraki dönemdeki çalışmalarında başarılar diledi. Esnafın sorunların da konuşulduğu ziyarette Başkan Mesut Özakcan, “Bugüne kadar görevini başarı ile yürüten Selahittin Çetindoğan’ı tebrik ediyor, yeni dönemde başarılar diliyorum. Efeler Belediyesi olarak her zaman esnafımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’a teşekkür eden Çetindoğan, “Başkanımız esnaflarımızın sorunları ile yakından ilgileniyor. Efeler Belediyesi ile olan işbirliğimiz her zaman sürecek. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette AYESOB Başkan Vekili Kamil Tavil ve İnşaatçılar Odası Başkanı Alaattin Durmaz da yer aldı.

Kaynak: Efeler Belediyesi

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz