TGF Üyeleri Ege’nin İftarında Buluştu

223 defa okundu , , kategorisinde, 20 May 2019 - 00:45 tarihinde yayınlandı
TGF Üyeleri Ege’nin İftarında Buluştu

Aydın Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftara, federasyona üye 20 ilden gelen çok sayıda gazeteci katıldı. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Güneş, TGF genel başkanı Yılmaz Karaca TGF yönetim kurulu üyeleri, Türk Basın Vakfı başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şenel ile yönetim kurulu üyeleri ve Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın ile çok sayıda gazeteci katıldı.

AGC Başkanı Semra Şenel, konukları Aydın’da görmekten onur duyduklarını söyledi.TGF genel başkanı Yılmaz Karaca, basın özgürlüğünün her geçen gün daha da kısıtlandığına dikkat çekerken, bu tür toplantıların kendilerinin gücüne güç kattığına vurgu yaptı.

İftar yemeğine ev sahipliği yapan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, basınsız bir demokrasiden söz edilmenin söz konusu olamayanını belirtirken “Türkiye’nin dört bir yanından gelen gazeteci dostlarımızı burada ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Kuşadası olarak sizi her zaman burada misafir etmekten onur duyarım” şeklinde konuştu. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca tarafından Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e plaket verildi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz