Ukrayna Televizyonunda Kuşadası Tanıtımı

344 defa okundu , kategorisinde, 23 Haz 2018 - 17:42 tarihinde yayınlandı
Ukrayna Televizyonunda Kuşadası Tanıtımı

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı Ukraynalı televizyon sunucusu Anastasııa Koshman’ın hazırladığı Ukrayna merkezli Novıy Kanal’da yayınlanan programın konuğu oldu. Koshman’ın sorularını yanıtlayan Kayalı, turizmde Ukrayna pazarını çok önemsediklerini belirterek daha fazla Ukraynalı turisti Kuşadası’nda görmek istediklerini ifade etti.

Başkan Özer Kayalı, Novıy Kanal sunucusu Anastasııa Koshman ile Güvercinada’da gerçekleştirdikleri röportajın ardından Koshman’ı ilçeye davet eden Kuşadası Ukrayna Kültür Derneği Başkanı Svitlana Potapenko, Yönetim Kurulu Üyeleri Leyla Savaş ve Olena Burgaç’la bir araya geldi. Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu’nun da bulunduğu toplantıda Kuşadası Ukrayna Kültür Derneği Başkanı Potapenko ve Yönetim Kurulu Üyelerine ilçe tanıtımına verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek tatil arayışında olan Ukraynalı turistleri Kuşadası ile tanıştırmak için birlikte çalışma yürütmek istediklerini ifade etti.

Kuşadası Ukrayna Kültür Derneği Başkanı Potapenko ise Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek Novıy Kanal’da yayınlanacak olan röportajın çok sayıda Ukraynalı turiste ulaşacağını ifade etti.

Kaynak: Kuşadası Belediyesi

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz